Archiv aktualit

Co se u nás dělo?

9. 7. 2019

28. 6. 2019

24. 6. 2019

Místní mají Doubí rádi pro klid a spojení s přírodou. Jako problém vidí propojení s centrem a jinými městskými částmi a absenci prostoru pro scházení sousedů.

Každý rok město ožívá filmovým festivalem a překypuje návštěvníky, kteří přijeli zažít atmosféru této akce. Jak se KAM spolupodílel na přípravě festivalu?

Parkování, manuál veřejných prostranství, stanoviska pro soukromé investory, může KAM projektovat? Přečtěte si závěry diskuse o těchto tématech.

šipkamodrapruhledna.png
šipkamodrapruhledna.png
šipkamodrapruhledna.png

21. 6. 2019

12. 6. 2019

4 6. 2019

První přednáška nejen o sériové nominaci Great Spas of Europe, která usiluje o zapsání 11 evropských lázeňských měst do UNESCO, proběhla v KAMu.

Jak by mělo vypadat centrum města Karlovy Vary, možnosti jeho dopravní obsluhy a podoba dopravního terminálu?
To byla témata dalšího workshopu.

Připravili jsme zadání videosoutěže pro žáky ZŠ Truhlářská, která měla za úkol blíže své autory seznámit s městem, ve kterém žijí. Hlasujte pro to nejlepší.

šipkamodrapruhledna.png
šipkamodrapruhledna.png
šipkamodrapruhledna.png

29 5. 2019

24 5. 2019

23 5. 2019

S úlohou správce přírodních léčivých zdrojů a cestou termominerální vody od procesu jímání až k odběrateli a pacientovi nás seznámil Ing. Milan Trnka, ředitel SPLZaK.

Veřejné projednání důležitého dokumentu Plán udržitelné městské mobility proběhne 13. června v Alžbětiných lázních. Přijďte se o něm pobavit s jeho zpracovateli.

Chodíte kolem prostoru, kterého „je škoda“? Máte chuť jej zkultivovat – uklidit, upravit, osadit – a nevíte, jak začít? Dejte nám tip na vnitroblok, dvorek či zákoutí.

šipkamodrapruhledna.png
šipkamodrapruhledna.png
šipkamodrapruhledna.png

22 5. 2019

16. 5. 2019

10. 5. 2019

Připomeňme si výběrem fotografií a sestřihem tuto vydařenou akci. Pokud jste zatím nemohli výstavu studentských prací navštívit, máte možnost do 15. června.

Páté setkání KAMu s občany města proběhlo v Tuhnicích. Co trápí obyvatele této městské části nejvíce? Cítí se tu bezpečně? Co by zlepšili? 

Už potřetí se u nás v KAMu sešel Ing. Roháč, zpracovatel Plánu mobility, s odbornou veřejností, která diskutovala tento důležitý strategický dokument.