Budoucí podoba karlovarské „keramky“

7. 9. 2020 od 15 hodin

Společenský sál Krajské knihovny Karlovy Vary

loga png.png
loga png.png
loga png.png
loga png.png

Dovolujeme si Vás pozvat na veřejnou prezentaci architektonických studií Střední uměleckoprůmyslové školy keramické a sklářské Karlovy Vary, která se bude konat ve Společenském sále Krajské knihovny Karlovy Vary (Závodní 379/84, Karlovy Vary – Dvory) v pondělí 7. září od 15.00 do 18.00 hodin. Jedná se o náhradní termín za akci, která se měla konat v březnu 2020, ale z důvodů preventivních opatření v souvislosti s pandemií COVID-19 byla zrušena.

Dokumentace architektonických studií najdete zveřejněné na internetových stránkách kraje:
▶️ http://www.kr-karlovarsky.cz/

Škarda architekti

press to zoom

Škarda architekti

press to zoom

Petr Hájek ARCHITEKTI

press to zoom

Škarda architekti

press to zoom
1/9

Karlovarský kraj a Kancelář architektury města Karlovy Vary zvou všechny zájemce z řad odborné i laické veřejnosti na veřejnou prezentaci architektonických studií k možné budoucí podobě objektu Střední uměleckoprůmyslové školy keramické a sklářské v Karlových Varech. Součástí akce bude vernisáž výstavy studentských prací na téma „Keramka jednadvacátého století“.

 

Karlovarský kraj vybral tři architektonické kanceláře, které vypracovaly studie k řešení havarijního stavu budovy SUPŠ. Zakázku nakonec zpracovávaly dvě pražské kanceláře, a sice Petr Hájek ARCHITEKTI, Škarda architekti 
a brněnská společnost Pelčák a partner architekti. Jejich práci nyní budou moci posoudit účastníci prezentace. 

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/6

Vstup je zdarma

Není třeba se registrovat dopředu. Těšíme se na Vás.