Budoucí podoba karlovarské „keramky“

7. 9. 2020 od 15 hodin

Společenský sál Krajské knihovny Karlovy Vary

Dovolujeme si Vás pozvat na veřejnou prezentaci architektonických studií Střední uměleckoprůmyslové školy keramické a sklářské Karlovy Vary, která se bude konat ve Společenském sále Krajské knihovny Karlovy Vary (Závodní 379/84, Karlovy Vary – Dvory) v pondělí 7. září od 15.00 do 18.00 hodin. Jedná se o náhradní termín za akci, která se měla konat v březnu 2020, ale z důvodů preventivních opatření v souvislosti s pandemií COVID-19 byla zrušena.

Dokumentace architektonických studií najdete zveřejněné na internetových stránkách kraje:
▶️ http://www.kr-karlovarsky.cz/

Škarda architekti

Škarda architekti

Petr Hájek ARCHITEKTI

Škarda architekti

1/9

Karlovarský kraj a Kancelář architektury města Karlovy Vary zvou všechny zájemce z řad odborné i laické veřejnosti na veřejnou prezentaci architektonických studií k možné budoucí podobě objektu Střední uměleckoprůmyslové školy keramické a sklářské v Karlových Varech. Součástí akce bude vernisáž výstavy studentských prací na téma „Keramka jednadvacátého století“.

 

Karlovarský kraj vybral tři architektonické kanceláře, které vypracovaly studie k řešení havarijního stavu budovy SUPŠ. Zakázku nakonec zpracovávaly dvě pražské kanceláře, a sice Petr Hájek ARCHITEKTI, Škarda architekti 
a brněnská společnost Pelčák a partner architekti. Jejich práci nyní budou moci posoudit účastníci prezentace. 

1/6

Vstup je zdarma

Není třeba se registrovat dopředu. Těšíme se na Vás.