Výzva: Karlovarský vnitroblok

Soutěž pořádaná spolkem Vzbuďme Vary ve spolupráci s KAM KV

Artboard 1dvorky.png
Artboard 1dvorky.png
Artboard 1dvorky.png
BIENO_logo_BLACK.png

V návaznosti na workshop „Mezi námi sousedy,“ který proběhl na sklonku roku 2018 hledáme jeden karlovarský vnitroblok, který pomůžeme oživit.

Záznam workshopu najdete 

Hledá se zarostlý dvorek, nevyužívaný vnitroblok či zákoutí volající po rekultivaci. Chodíte kolem prostoru, kterého „je škoda“? Máte chuť jej zkultivovat – uklidit, upravit, osadit – a nevíte, jak začít? Dejte nám tip na vnitroblok, dvorek či zákoutí, které by jednou mohlo Vám a Vašim sousedům dělat radost, a my Vám místo pomůžeme oživit.

Odborná komise složená ze zástupců spolků Bieno, Vzbuďme Vary a KAMu vybere jeden z přihlášených dvorků

a pomůže nastartovat jeho revitalizaci.
 

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/4

Spolek Vzbuďme Vary ve spojení s Kanceláří architekta města Karlovy Vary a s podporou Nadace české architektury vybere jeden z přihlášených dvorků, na podzim roku 2019 na místě uspořádáme setkání s architektem a zahradníkem, kteří budou připraveni pomoci radou či inspirovat. A pokud se sousedy najdete společnou vizi, pokusíme se Vám pomoci přivést ji k životu.

Jak dvorek přihlásit


ONLINE - Vyplňte krátký dotazník 

nebo

TIŠTĚNOU FORMOU - Stavte se na pobočce Krajské knihovny Lidická v Drahovicích, v galerii Supermarket WC nebo v Kavárna v Havaně a vyplňte dotazník na místě.

UZÁVĚRKA přijímání návrhů je
30. 6. 2019

Případné dotazy na e-mail: klikyhak@gmail.com

Pořádá spolek Vzbuďme Vary ve spolupráci s Kancelář architektury města Karlovy Vary, s podporou Nadace české architektury a MKČR.