Krymská
studie revitalizace 

Mezi hlavní témata rekonstrukce ulice Krymská patří uspořádání a zvýšení počtu parkovacích stání, doplnění stromořadí a mobiliáře a celkové zklidnění ulice.

Řešená část ulice Krymská začíná na hraně náměstí Dr. M. Horákové a končí s křižovatkou ulice Charkovská. Ulice Západní a Moskevská, které jsou s ulicí Krymská paralelní, slouží jako sběrné dopravní komunikace. Ulice Krymská má tak možnost být ulicí pro obyvatele, příjemnou spojnicí centra Karlových Varů s Tuhnicemi pro pěší a cyklisty.

Tato lokalita nabízí příjemné prostředí parkového charakteru s možností stát se hezkým místem pro procházky, obchody a služby v přízemí domů, opečovávané předzahrádky v zadních částech bytových domů. Zároveň zde také aktuálně najdeme auta parkující mimo vyznačená stání, která brání pěšímu pohybu. 

Návrh KAMu na rekonstrukci této ulice je založen na těchto principech:

I/ REORGANIZACE PARKOVÁNÍ 

II/ ZKLIDNĚNÍ ULICE 

III/ DOPLNĚNÍ STROMOŘADÍ A MOBILIÁŘE

Více informací najdete ve studii nebo ve videu ze setkání s občany, které najdete níže na této stránce. Budeme rádi za vaše připomínky a komentáře, které do návrhu můžeme stále zapracovat.

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/3

Prohlédněte si studii revitalizace:

Aktuálně k tématu

Debata nad návrhem / 1. 12. 2021

Uspořádali jsme debatu nad návrhem revitalizace ulice Krymská především pro její obyvatele a uživatele. Po představení návrhu se rozvedla zajímavá debata s podnětnými myšlenkami, které nyní do studie zapracujeme. Jako závěr zatím vnímáme, že rozšíření počtu parkovacích stání je na úkor zeleně (pokud doplníme stromořadí v ulici) vhodné. Dále nám můžete k navrženému řešení posílat komentáře e-mailem (info@kamkv.cz). 

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/6