Začíná 20. ročník soutěže Stavby Karlovarského kraje 2021

Regionální stavební sdružení Karlovy Vary, Karlovarský kraj a Statutární město Karlovy Vary
vyhlašují soutěž "Stavby Karlovarského kraje", která bude po roce odkladu probíhat v rámci Dnů stavitelství a architektury Karlovarského kraje.

Záštitu nad soutěží převzala primátorka města Karlovy Vary Ing. Andrea Pfeffer Ferklová, MBA a hejtman Karlovarského kraje Ing. Petr Kulhánek.

Jedná se o 20. ročník tradiční přehlídky a soutěže o nejlepší stavbu a projekt, která v uplynulých letech představila 516 staveb a návrhů. Architekti, projektanti, zhotovitelé, investoři pokračují i ve ztížených podmínkách ve svých činnostech. Ti všichni by se měli podělit o své nejlepší výsledky, stavby a projekty, předvést je veřejnosti a také podpořit patriotismus a hrdost na krásné stavby v Karlovarském kraji. Snahou soutěže je vrátit naději a ukázat, že i v době koronavirové pandemie je možné realizovat stavby, které přežijí dnešní dobu a budou sloužit lidem.

 

Informace pro přihlašovatele:

Do 20. ročníku soutěže lze přihlásit novostavby či rekonstrukce budov a veřejných prostor i interiéry staveb dokončené v předchozích 3 letech.

Zároveň je možno přihlásit projekty, urbanistické a architektonické studie připravované k realizaci za období uplynulých 5 let.

Přihlašovatelem stavby může být investor, architekt, projektant, zhotovitel i majitel.

Návrhy je možné zasílat nejpozději do 30.dubna 2021, za zvýhodněných podmínek do 31. března, a to pomocí formuláře: www.stavbykarlovarska.cz

Fotografie a textové dokumenty je možné posílat přes www.uschovna.cz na emailovou adresu rsskv@rsskv.cz. Odesílací e-mail použijte stejný, jaký byl uveden v přihlášce.

Text převzat z webu Magistrátu města Karlovy Vary.

Zabýváme se architekturou a urbanismem, budoucí vizí města, územním plánováním a veřejným prostorem.
Náš tým se snaží být prostředníkem diskuze mezi odbornou veřejností, obyvateli města a politickou reprezentací.

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon

Kontaktujte nás >

telefon kanceláře:  +420 353 151 480

telefon asistentka: +420 601 175 698 

e-mail: info@kamkv.cz

Najdete nás >

adresa: náměstí Dr. M. Horákové 2041,

361 20 Karlovy Vary

Pro odběr novinek a aktuálních akcí klikněte sem >

© Kancelář architektury města Karlovy Vary, p. o., 2018