Události

Co se bude dít?

Co se dělo?

Najdete

 

Aktuality

Co se u nás děje?

25. 9. 2020

23. 9. 2020

1. 9. 2020

Spolupráce KAMu a ateliéru Cikán z FA ČVUT, která probíhala v minulém semestru, byla dokončena. Výsledky si můžete prohlédnout zde.

Patří budovy z 60. let do obrazu města? Proč se k nim chováme odmítavě? Opravdu nezapadají do městského prostředí? Podívejte se na záznam diskuze.

Přednáška si kladla za cíl zprostředkovat veřejnosti pohled do problematiky zaniklých obcí pomocí přehledných map, vizualizovaných dat a zajímavostí.

šipkamodrapruhledna.png
šipkamodrapruhledna.png
šipkamodrapruhledna.png

4. 8. 2020

20. 7. 2020

25. 6. 2020

Kateřina Šedá je česká umělkyně, jejíž práce má blízko k sociální architektuře. V KAMu představila svůj projekt UNES-CO a další jemu podobné. 

Přivítali jsme dva nové členy naší odborné rady. Na programu 9. zasedání byla čtyři důležitá témata, jako např. širší centrum města a karlovarské mosty.

Jaké jsou vize Strategie koncepčního přístupu k veřejným prostranstvím města Karlovy Vary? To shrnuje ředitel KAM KV Petr Kropp.

šipkamodrapruhledna.png
šipkamodrapruhledna.png
šipkamodrapruhledna.png

23. 6. 2020

27. 5. 2020

25. 5. 2020

Odborníci v oblasti architektura, urbanismus a teorie umění diskutovali o umístění jezdecké sochy Karla IV. Jsou Sady Karla IV. tím pravým místem?

Máte zájem spolupodílet se na tvůrčí a koncepční činnosti ve kmenovém týmu Kanceláře architektury města Karlovy Vary? 

Karlovy Vary jsou dějištěm mezinárodně významných kulturních akcí, ale i menších lokálních nebo alternativních aktivit v režii místních spolků a iniciativ.

šipkamodrapruhledna.png
šipkamodrapruhledna.png
šipkamodrapruhledna.png

18. 5. 2020

11. 5. 2020

4 5. 2020

Čím kvalitnější veřejný prostor, tím je město příjemnější, a tím je i atraktivnější pro život v konkurenci ostatních měst. Další díl našeho miniseriálu je tady...

Karlovy Vary mohou být dostupným městem, ve kterém návštěvník i místní obyvatel zažívá řadu pozitivních zážitků. Jsou Karlovy Vary městem zážitků?

Zdraví přirozeně navazuje na symbol města, kterým je lázeňství. Třetí díl naší minisérie o tvorbě veřejných prostranství je už nyní ke zhlédnutí. 

šipkamodrapruhledna.png
šipkamodrapruhledna.png
šipkamodrapruhledna.png

25. 4. 2020

17. 4. 2020

13. 3. 2020

Prostupnost a propojenost města je velmi důležitým tématem nejen pro tvorbu veřejných prostranství. Jak k tomu můžeme přispět? Druhý díl seriálu je tu.

Protože pro Vás nyní nemůžeme připravovat akce, hledáme jinou formu komunikace s Vámi. Jak společně vytvořit kvalitní město? Podívejte se na video.

Veřejná prezentace architektonických studií k možné budoucí podobě Střední uměleckoprůmyslové školy byla zrušena. Přečtěte si více.

šipkamodrapruhledna.png
šipkamodrapruhledna.png
šipkamodrapruhledna.png

2. 3. 2020

Den otevřených dveří, tematická SLAM poetry a kapela Dohromady Štyři Nohy. To byla oslava 2. roku KAMu! Děkujeme všem zúčastněným i vystupujícím.

šipkamodrapruhledna.png

Starší příspěvky najdete

Upozorňujeme, že na našich akcích pořizujeme fotografické a audiovizuální záznamy, které slouží pro další propagaci našich akcí a ukázku naší aktivity. Pokud se dané akce zúčastníte, berete na vědomí, že budou tyto záznamy pořizovány a že je můžeme využít za účelem propagace

a informování o akcích a činnosti KAM.

Fotografie a audiovizuální záznamy zveřejňujeme na našich webových stránkách kamkv.cz, facebookovém profilu a dalších sociálních sítích, dále v propagačních materiálech KAM. Na zveřejněných fotografiích či audiovizuálních záznamech osoby nikterak neoznačujeme jménem ani jiným identifikátorem. Fotografie si můžete stáhnout a využít pro vaši osobní potřebu, nikoliv pro komerční užití.

Zabýváme se architekturou a urbanismem, budoucí vizí města, územním plánováním a veřejným prostorem.
Náš tým se snaží být prostředníkem diskuze mezi odbornou veřejností, obyvateli města a politickou reprezentací.

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon

kontaktujte nás >

telefon kanceláře:  +420 353 151 480

telefon asistentka: +420 601 175 698 

e-mail: info@kamkv.cz

Pro odběr novinek a aktuálních akcí klikněte sem >

© Kancelář architektury města Karlovy Vary, p. o., 2018