Události

Co se bude dít?

Co se dělo?

Najdete

 

Aktuality

Co se u nás děje?

25. 6. 2020

23. 6. 2020

27. 5. 2020

Jaké jsou vize Strategie koncepčního přístupu k veřejným prostranstvím města Karlovy Vary? To shrnuje ředitel KAM KV Petr Kropp.

Odborníci v oblasti architektura, urbanismus a teorie umění diskutovali o umístění jezdecké sochy Karla IV. Jsou Sady Karla IV. tím pravým místem?

Máte zájem spolupodílet se na tvůrčí a koncepční činnosti ve kmenovém týmu Kanceláře architektury města Karlovy Vary? 

šipkamodrapruhledna.png
šipkamodrapruhledna.png
šipkamodrapruhledna.png

25. 5. 2020

18. 5. 2020

11. 5. 2020

Karlovy Vary jsou dějištěm mezinárodně významných kulturních akcí, ale i menších lokálních nebo alternativních aktivit v režii místních spolků a iniciativ.

Čím kvalitnější veřejný prostor, tím je město příjemnější, a tím je i atraktivnější pro život v konkurenci ostatních měst. Další díl našeho miniseriálu je tady...

Karlovy Vary mohou být dostupným městem, ve kterém návštěvník i místní obyvatel zažívá řadu pozitivních zážitků. Jsou Karlovy Vary městem zážitků?

šipkamodrapruhledna.png
šipkamodrapruhledna.png
šipkamodrapruhledna.png

4 5. 2020

25. 4. 2020

17. 4. 2020

Zdraví přirozeně navazuje na symbol města, kterým je lázeňství. Třetí díl naší minisérie o tvorbě veřejných prostranství je už nyní ke zhlédnutí. 

Prostupnost a propojenost města je velmi důležitým tématem nejen pro tvorbu veřejných prostranství. Jak k tomu můžeme přispět? Druhý díl seriálu je tu.

Protože pro Vás nyní nemůžeme připravovat akce, hledáme jinou formu komunikace s Vámi. Jak společně vytvořit kvalitní město? Podívejte se na video.

šipkamodrapruhledna.png
šipkamodrapruhledna.png
šipkamodrapruhledna.png

13. 3. 2020

2. 3. 2020

17. 2. 2020

Veřejná prezentace architektonických studií k možné budoucí podobě Střední uměleckoprůmyslové školy byla zrušena. Přečtěte si více.

Den otevřených dveří, tematická SLAM poetry a kapela Dohromady Štyři Nohy. To byla oslava 2. roku KAMu! Děkujeme všem zúčastněným i vystupujícím.

"Jestli Vám opravdu záleží na přírodě, tak byste od ní měli bydlet co nejdál." uvedl ve své přednášce Peter Bednár. Podívat se na její záznam můžete zde.

šipkamodrapruhledna.png
šipkamodrapruhledna.png
šipkamodrapruhledna.png

10. 2. 2020

27. 1. 2020

8. 1. 2020

Prostor okolo kostela sv. Máří Magdalény, architektonická soutěž, umění ve veřejném prostoru a komunitní projekty - to byla témata 7. zasedání.

KAM spolu se spolkem Bieno návrh na úpravu popelnic a úpravu zeleně ve vnitrobloku Elitka. Menší zásahy mohou obyvatele provést i svépomocí. 

Proč je dobré, když mluví architekti do toho, jak má vypadat a fungovat veřejný prostor? Podívejte se na záznam přednášky pana architekta Siváka z Pěstuj prostor z. s.

šipkamodrapruhledna.png
šipkamodrapruhledna.png
šipkamodrapruhledna.png

4. 12. 2019

3. 12. 2019

Strategie rozvoje města Karlovy Vary získává konkrétní obrysy. Proběhly už dva workshopy a chystá se třetí, kterého se mohou zúčastnit všichni zájemci.

Úvodem diskuse promluvil RNDr. Růžička a Mgr. Burda. Podívejte se na záznam diskuse na téma ekologická zátěž a životní prostředí.

šipkamodrapruhledna.png
šipkamodrapruhledna.png

Starší příspěvky najdete

Upozorňujeme, že na našich akcích pořizujeme fotografické a audiovizuální záznamy, které slouží pro další propagaci našich akcí a ukázku naší aktivity. Pokud se dané akce zúčastníte, berete na vědomí, že budou tyto záznamy pořizovány a že je můžeme využít za účelem propagace

a informování o akcích a činnosti KAM.

Fotografie a audiovizuální záznamy zveřejňujeme na našich webových stránkách kamkv.cz, facebookovém profilu a dalších sociálních sítích, dále v propagačních materiálech KAM. Na zveřejněných fotografiích či audiovizuálních záznamech osoby nikterak neoznačujeme jménem ani jiným identifikátorem. Fotografie si můžete stáhnout a využít pro vaši osobní potřebu, nikoliv pro komerční užití.

Zabýváme se architekturou a urbanismem, budoucí vizí města, územním plánováním a veřejným prostorem.
Náš tým se snaží být prostředníkem diskuze mezi odbornou veřejností, obyvateli města a politickou reprezentací.

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon

kontaktujte nás >

telefon kanceláře:  +420 353 151 480

telefon asistentka: +420 601 175 698 

e-mail: info@kamkv.cz

Pro odběr novinek a aktuálních akcí klikněte sem >

© Kancelář architektury města Karlovy Vary, p. o., 2018