Seznamte se s KAMem – 3. výročí KAMu

  • KAM slaví své 3. narozeniny!
  • 02. 03. 2021 18:00
  • Místo: online

Kancelář architektury města Karlovy Vary (KAM KV) slaví 3. výročí svého založení. Už tři roky příspěvková organizace města pracuje na důležitých úkolech – jaká je budoucí vize města, jak bude město vypadat za 20 let, nastavujeme koncepci rozvoje, vyjadřujeme se ke konkrétním stavebním záměrům, zlepšujeme kvalitu veřejných prostorů, komunikujeme s  veřejností. V rámci oslavy tohoto výročí připravil KAM 3 online akce, které Vám naši činnost  přiblíží.

Organizaci zřídilo karlovarské zastupitelstvo. Založil ji a nadále vede ředitel architekt Petr Kropp, který se do Karlových Varů vrátil po více než 30letém působení v Německu a Nizozemsku kvůli příležitosti vést tým odborníků KAM KV. Vysvětluje to takto: “Jsem přesvědčen, že město s úžasnou kvalitou architektonického dědictví,  společenským a kulturním významem potřebuje ke kvalitnějšímu a spokojenějšímu životu obyvatel dlouhodobý odborný koncepční přístup pro koordinaci svého soudobého rozvoje.” Nejen o svých zkušenostech ze zahraničí promluví v přednášce Z Amsterdamu do Varů, která proběhne online v den výročí založení, tedy 1. 3. 2021 od 18 hodin.

Během prvních tří březnových dní si pro Vás KAM nachystal 3 akce – kromě přednášky architekta Kroppa se můžete těšit na SLAM poetry a na video shrnující 3 roky KAMu ve službách města. Záznamy akcí najdete vpravo v záložce Videa.

Seznamte se s KAMem
KAM 3 roky ve Varech

Premiéra online videa o Kanceláři architektury města Karlovy Vary a o prvních třech letech její existence. Seznamte se s prací a týmem KAM KV°.

  • 3 roky KAMu - ilustrační obrázek

Odpovědná osoba: