Kancelář architektury města Karlovy Vary (KAM KV°) hledá

Architekta/architektku

Nově schválený územní plán města přináší nejen posun v jeho rozvoji, ale také potřebu tvorby, případně aktualizace řady koncepčních dokumentů, které ho pomohou naplnit. KAM KV se od svého založení podílí na přípravě klíčových rozvojových dokumentů, jako je například Strategie KV2040, Plán udržitelné městské mobility, Strategie a manuál koncepčního přístupu k veřejným prostranstvím a řadě dalších. Nyní pracujeme na Manuálu ulice, územních studiích rozvojových lokalit města a chystáme se na další koncepční dokumenty, jako například Koncepce krajin Karlových Varů, Pravidla pro jednání města se soukromými investory, aktualizaci Cyklogenerelu apod.

Pro tyto a další úkoly hledáme do týmu nového kolegu, který by naše koncepční pracoviště obohatil o své zkušenosti, stejně jako se nebál učit věcem novým. Na přípravě řady projektů spolupracujeme s odborníky jak z regionu tak i mimo něj, o jejichž zkušenosti se můžeme při své práci opřít.

Vedle koncepčních dokumentů je možnost zapojit se do přípravy konkrétních projektů, které KAM KV podle potřeby také chystá. Naším úkolem je v takovém případě primárně tvorba zadání a doprovod externích kolegů, případně organizace architektonické soutěže.

Co bude náplň Vaší práce:

  • Spolupráce na tvorbě analytických podkladů celoměstského významu
  • Spolupráce na přípravě a implementaci koncepčních dokumentů jako Plán udržitelné městské mobility, příprava územních studií, podklady pro aktualizaci územního plánu atd.
  • Příprava konkrétních projektů, především v sekci veřejných prostranství města
  • Spolupráce a komunikace s externími experty a jejich doprovod při přípravě výše zmíněných dokumentů

Co Vám nabízíme:

  • Možnost smysluplně přispět k rozvoji města a změnit Karlovy Vary k lepšímu
  • Kreativní práci na městských projektech v příjemném prostředí inovativní instituce se sídlem na náměstí Dr. Milady Horákové v Karlových Varech a v přátelském menším kolektivu
  • Aktivní spoluúčast na rozvoji organizace KAM KV°
  • Příležitost získat zkušenosti z kreativní spolupráce s veřejnou správou, komunikaci s veřejností, soukromými investory a odborníky z oblasti architektury a urbanismu
  • Pracovní poměr na plný úvazek, případně dle dohody
  • Podporu v profesním rozvoji, odbornou průpravu v celoživotním vzdělávání
  • Pružnou pracovní dobu
  • Pět týdnů dovolené
  • Platové podmínky dle nařízení vlády ČR č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, příloha 1
  • Nástup možný hned nebo dle dohody

Předpoklady pro práci v našem týmu:

  • Zakončené vysokoškolské vzdělaní, obor architektura
  • Znalost legislativy a stavebního zákona
  • Koncepční myšlení, komunikační schopnosti, vyhledává mezioborovou týmovou spolupráci
  • Samostatný, zodpovědný a pečlivý přístup ke svěřeným úkolům
  • Znalost a ovládání projekčního softwaru (např. AutoCad, GIS, 3D modelování, …)
  • Zájem učit se novým věcem a čelit výzvám

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici prosíme o zaslání strukturovaného životopisu s přehledem Vašich dosavadních zkušeností a dovedností, portfoliem projektů, ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání a dokladem o bezúhonnosti.

Přihlášku včetně příloh je možné doručit e-mailem (info@kamkv.cz), poštou (Kancelář architektury města Karlovy Vary, Moskevská 2035/21, 360 01 Karlovy Vary) nebo osobně (Kancelář architektury města Karlovy Vary, náměstí Dr. M. Horákové, Karlovy Vary) nejpozději do 25. dubna 2022.

Těšíme se na Vás!

Máte zájem pracovat s námi a není Vaše pracovní pozice aktuálně vypsaná? Ozvěte se nám na info@kamkv.cz

  • společné